Diamond.cz

Investiční diamantyCo je to investiční diamant? Investiční diamanty jsou samostatné diamantové kameny, které jsou opatřené mezinárodním certifikátem vydaným gemologickou laboratoří. Certifikát obsahuje popis kamene, jako je jeho barva, čistota, velikost, kvalita brusu a další. Investiční diamanty se prodávají v zapečetěném pouzdře či zatavené fólii. Do obalu je vložený také mikrofilm se zmenšeným snímkem certifikátu. Tento obal se nesmí porušit.

Hodnota investičních diamantů trvale stoupá a nepodléhá ekonomickým, inflačním ani politickým vlivům. Jedná se o nezpochybnitelnou, trvalou kvalitu a Vaše zajištění v době krize či špatných časů. Z dlouhodobého hlediska nebyl pokles cen diamantů zatím registrován. Naopak dlouhodobé prognózy dalšího vývoje cen očekávají jejich nárůst.

Rozhodujete-li se o koupi investičního diamantu, doporučujeme poradit se s odborníkem. Na serveru Diamond.cz nás můžete kontaktovat pomocí kontaktního formuláře, my Vám pomůžeme správně se rozhodnout či pro Vás sestavíme celé portfolio diamantů s ohledem na Váš záměr nebo charakter investice.

Rychlý kontakt

Proč investovat do diamantů

Investice do diamantů má minimální riziko - i v dobách krizí jsou diamanty považovány za jistou investici, kterou lze zúročit až 30% ročně, ve standardních případech 3 - 10%.
V každém případě můžete uplatnit odpočet DPH.
Elektronický katalog

Novinky

V přepočtu za téměř půl miliardy korun se v úterý v Ženevě vydražil vzácný růžový diamant,...