+420 226 004 130 info@twicz.cz

DIAMANTY DO ŠPERKŮ

Úvodní stránka Diamanty do šperků

Diamanty do šperků jsou cenově velmi dobře dostupné drahé kameny. Šperkařské diamanty začínají na cenách kolem 7 tisíc a pokračují směrem nahoru. Je tedy na každém, jaký karát nebo jakou kombinaci diamantů bude chtít do šperku zasadit. V každém ohledu je nákup diamantu a jeho následné zasazení do šperku v konečné ceně výrazně výhodnější než koupě již hotového šperku.

Diamantové šperky na zakázku 

Darovat diamantový šperk je vždy velká událost. Diamantový šperk, díky výši své hodnoty, bývá spojen s mimořádnou životní událostí. Asi tou nejčastější je žádost o ruku, nebo jako připomínka výročí významné události či životního jubilea. V každém případě, jedná se o významný dárek a moment. Ještě větší váhu mu může dodat realizace šperku na zakázku.

Jak taková zakázková výroba vypadá?

Jako první by měl být přibližný rozpočet, který chcete do šperku investovat. Poté byste měli mít představu o výsledném vzhledu prstenu. Následně se vyberou vhodné kameny a spočítá se cena drahého kovu a práce zlatníka. Velkým mýtem je, že vše co je na zakázku je cenově nedostupné. V případě diamantových šperků je to jinak.

Ceny na pultech zlatnictví jsou výrazně vyšší, než zakázkové šperky. Výhodné ceny diamantového prstenu a dalších diamantových šperků docílíte tím, že si kameny koupíte od přímého obchodníka s diamanty. Vyberete si konkrétní kámen, nebo více kamenů, dle zvoleného návrhu. Diamanty, které dostanete budou zatavené v obalu a doplněné certifikátem (rodným listem diamantu), který zaručuje původ, počet karátů, barevnost a brus zvoleného diamantu. Tento diamant pak dáte zlatníkovi, aby jej zasadil do šperku. Průvodní list si pečlivě uschováte a přiložíte ke šperku. Diamanty, které zakoupíte u naší společnosti mají parametry investičních diamantů, které je samozřejmě možné do šperků zasadit.

Naši obchodní zástupci vám velmi rádi pomohou se zajištěním a výrobou diamantových šperků na zakázku. Obraťte se na nás s dotazem, rádi poradíme. 

Diamanty do šperků můžete také vybírat v našem e-shopu

Rychlý kontakt

Školení Jak INVESTOVAT DO DIAMANTŮ

Přemýšlíte o investici do diamantů, nebo jiných investičních komodit? Než se rozhodnete, stojí za to získat komplexní informace o tom, do jakého produktu je vhodné investovat v kontextu s cílovou investiční částkou. Zda vše uložit do jedné komodity, nebo rozložit do více typů a vytvořit si vlastní co nejlépší investiční portfolium. Na prezentaci také uvidíte jednotlivé produkty, jejich certifikáty a dozvíte se, na co si při dát při nákupu pozor. Prezentace není prodejní! Přihlásit se můžete pomocí formuláře.

Zjistit více

PROČ INVESTOVAT DO DIAMANTŮ

Důvodem proč investovat do diamantů je především ochrana investice před inflací. Silní investoři pak volí diamanty jako jednu z cest při diverzifikacii svého majetku a část z něj investují do nezničitelného a spolehlivého produktu - diamantu. Diamant je staletími prověřená investice, poptávka po diamantech nikdy neklesá, naopak, v době krizí se výrazně zvyšuje.

 

Zjistit více