+420 226 004 130 info@twicz.cz

INVESTIČNÍ DIAMANTY

Úvodní stránka Investiční diamanty

Investiční diamant, je broušený kámen briliantového brusu, který se dodává zatavený v platovém obalu, na něm diamant investiční je přesně označen a stejné označení je uvedeno v takzvaném rodném listu diamantu - certifikátu, který obdržíte při nákupu. Investiční diamanty se nakupují a prodávají na diamantové burze, kam ale běžný člověk nemá přístup. Na burze může nakupovat a prodávat pouze certifikovaný partner diamantové burzy.

Jak správně investiční diamant vybrat? 

V každém případě je třeba vybírat a nakupovat investiční diamant u odborníků z  prověřené společnosti. Rozpoznat pravý diamant od velmi kvalitní kopie nelze běžným okem poznat a pokud se při nákupu nechcete připravit o peníze, je třeba obezřetnosti.

Cena diamantu se odvíjí od jeho hodnocení, které probíhá na základě 4C. Hodnocení CUT - brus, CARAT - hmotnost, CLARITY - čistota, COLOR - barevnost. Níže pak najdete podrobnosti k těmto parametrům. Výjimkou která se vymyká běžnému hodnocení jsou vzácné barevné diamanty. Všechny hodnocení jsou zanesené do průvodního listu - certifikátu a aktuální ceny diamantů jsou stanovené Rapaportem.

 

 

Rychlý kontakt

Školení Jak INVESTOVAT DO DIAMANTŮ

Přemýšlíte o investici do diamantů, nebo jiných investičních komodit? Než se rozhodnete, stojí za to získat komplexní informace o tom, do jakého produktu je vhodné investovat v kontextu s cílovou investiční částkou. Zda vše uložit do jedné komodity, nebo rozložit do více typů a vytvořit si vlastní co nejlépší investiční portfolium. Na prezentaci také uvidíte jednotlivé produkty, jejich certifikáty a dozvíte se, na co si při dát při nákupu pozor. Prezentace není prodejní! Přihlásit se můžete pomocí formuláře.

Zjistit více

PROČ INVESTOVAT DO DIAMANTŮ

Důvodem proč investovat do diamantů je především ochrana investice před inflací. Silní investoři pak volí diamanty jako jednu z cest při diverzifikacii svého majetku a část z něj investují do nezničitelného a spolehlivého produktu - diamantu. Diamant je staletími prověřená investice, poptávka po diamantech nikdy neklesá, naopak, v době krizí se výrazně zvyšuje.

 

Zjistit více