+420 226 004 130 info@twicz.cz

JAK SE DIAMANTY CERTIFIKUJÍ

Úvodní stránka Investiční diamanty Jak se diamanty certifikují

CERTIFIKACE DIAMANTŮ

Každý diamant musí být doložen certifikátem pravosti, který vystavuje mezinárodní gemologická laboratoř.  Certifikát je jakýsi rodný list diamantu a popisuje přesné parametry zakoupeného diamantu. Pokud je diamant později vložen do šperku, dojde k porušení ochranného obalu v němž je zataven. Přesto, stále je třeba uchovávat certifikát, aby bylo možné šperk případně později prodat. V případě, že se jedná o ryze investiční diamant, měl by zůstat v původní ochranné schránce a samozřejmě doložený certifikátem.

 Na certifikátu neboli rodném listu diamantu musí být uvedeny tyto údaje:

  • Barva
  • Hmotnost                                                                                                                     
  • Čistota
  • Typ a kvalita brusu                                                                                                              
  • Název a adresa laboratoře
  • Číslo a datum vystavení certifikátu

Rychlý kontakt

Školení Jak INVESTOVAT DO DIAMANTŮ

Přemýšlíte o investici do diamantů, nebo jiných investičních komodit? Než se rozhodnete, stojí za to získat komplexní informace o tom, do jakého produktu je vhodné investovat v kontextu s cílovou investiční částkou. Zda vše uložit do jedné komodity, nebo rozložit do více typů a vytvořit si vlastní co nejlépší investiční portfolium. Na prezentaci také uvidíte jednotlivé produkty, jejich certifikáty a dozvíte se, na co si při dát při nákupu pozor. Prezentace není prodejní! Přihlásit se můžete pomocí formuláře.

Zjistit více

PROČ INVESTOVAT DO DIAMANTŮ

Důvodem proč investovat do diamantů je především ochrana investice před inflací. Silní investoři pak volí diamanty jako jednu z cest při diverzifikacii svého majetku a část z něj investují do nezničitelného a spolehlivého produktu - diamantu. Diamant je staletími prověřená investice, poptávka po diamantech nikdy neklesá, naopak, v době krizí se výrazně zvyšuje.

 

Zjistit více