+420 226 004 130 info@twicz.cz

INVESTICE OD INVESTIČNÍCH DIAMANTŮ

Úvodní stránka Proč s námi

Rozhodnutí kam a jak investovat vaše peníze je závažným krokem, který vyžaduje odpovědný výběr spolehlivého partnera.

Nákup diamantů může probíhat dvěma způsoby. Buď si klient vybírá z diamantů skladem - zde se obvykle jedná o diamanty do 1 karátu. Diamanty o více karátech a barevné diamanty se nakupují pro klienty dle jejich požadavků, nebo si klient vybírá podle aktuální nabídky diamantové burzy.

Při výběru a nákupu diamantů z burzy hradí klient cenu diamantu předem. Proto je vždy důležité, abyste zvolili spolehlivou a prověřenou společnost. Naše společnost, TrustWorthy Investment SE, je mezinárodním holdingem, který působí ve čtyřech zemích Evropy. V každé zemi je zastoupen akciovou společností. V České republice nakoupíte investiční diamanty a investiční zlato a stříbro u TrustWorthy Investment CZ a.s. 

Jsme partnery diamantové burzy v Izraeli a Antverpách. Našim klientům zajišťujeme jak nákup, tak případný prodej investičních diamantů. 

Získejte informace také o dalších investičních produktech

 

Rychlý kontakt

Školení Jak INVESTOVAT DO DIAMANTŮ

Přemýšlíte o investici do diamantů, nebo jiných investičních komodit? Než se rozhodnete, stojí za to získat komplexní informace o tom, do jakého produktu je vhodné investovat v kontextu s cílovou investiční částkou. Zda vše uložit do jedné komodity, nebo rozložit do více typů a vytvořit si vlastní co nejlépší investiční portfolium. Na prezentaci také uvidíte jednotlivé produkty, jejich certifikáty a dozvíte se, na co si při dát při nákupu pozor. Prezentace není prodejní! Přihlásit se můžete pomocí formuláře.

Zjistit více

PROČ INVESTOVAT DO DIAMANTŮ

Důvodem proč investovat do diamantů je především ochrana investice před inflací. Silní investoři pak volí diamanty jako jednu z cest při diverzifikacii svého majetku a část z něj investují do nezničitelného a spolehlivého produktu - diamantu. Diamant je staletími prověřená investice, poptávka po diamantech nikdy neklesá, naopak, v době krizí se výrazně zvyšuje.

 

Zjistit více